Słuchawki dla fanów „Gwiezdnych Wojen” od 50 Centa – SMS Audio STREET by 50 Star Wars Edition

Dawno, dawno temu… kiedy obowiązującym rozmiarem wyświetlaczy smartfonów i odtwarzaczy firmy Apple było 3,5 cala, kupiłem swojego białego iPoda Touch. Mam go do tej pory, a przeglądając ostatnio jego zawartość w poszukiwaniu ścieżki dźwiękowej z Gwiezdnych Wojen, trafiłem na kilka starych albumów 50 Centa. A co tam u niego słychać? Sprawdziłem, i jak się okazało, „Fifty” produkuje teraz słuchawki i to takie pasujące idealnie zarówno do mojego białego iPoda, jak i do zbliżającej się premiery kolejnej części „Gwiezdnych Wojen” – poznajcie „Przebudzenie mocy” 50 Centa.

Pomimo, iż wielu producentów sprzętu audio tworzy własne gwiezdne wojny sygnując swoje urządzenia znanymi nazwiskami, to jest to wyłącznie zabieg marketingowy mający na celu przyciągnięcie uwagi klientów. Co prawda jeszcze żadna marka nie pokusiła się na wprowadzenie słuchawek Paris Hilton Edition, ale słyszałem, że została „DJ-ką”, więc wszystko jest możliwe, a nie sądzę, by prócz wyboru odpowiedniego nasycenia różu, miała ona wpływ na ich projektowanie. W przypadku słuchawek od rapera Curtisa „50 Centa” Jacksona, można mieć pewność, że jest tak rzeczywiście, bowiem nie tylko stworzył on produkującą je firmę SMS Audio, ale jest także jej właścicielem oraz Dyrektorem Generalnym.

Choć on sam znany jest głównie z pełnej sukcesów kariery artysty sceny hip-hopowej, to jego gusta muzyczne wykraczają poza ten gatunek. Dlatego też położył on nacisk na to, by sygnowane przez niego produkty dostarczały jak najlepszej jakości dźwięku, niezależnie od tego, czy ich użytkownik będzie słuchał hip-hopu, jazzu, rocka, czy muzyki z „Gwiezdnych Wojen”. Według zapewnień 50 Centa, trwałość oraz wygląd słuchawek są dla niego tak samo ważne, jak jakość oferowanego przez nie dźwięku, dzięki czemu „fani marki mogą być pewni tego, że ich słuchawki na długo pozostaną na rynku produktem upragnionym”. Patrząc na wygląd limitowanej edycji słuchawek SMS Audio STREET by 50 „Star Wars”, można przypuszczać, że będą one także upragnionym prezentem dla każdego fana sagi „Gwiezdnych Wojen”.

W związku z grudniową premierą filmu „Star Wars: The Force Awakens” firma SMS Audio wprowadziła na rynek drugą edycję swoich słuchawek STREET by 50 Star Wars Edition. Fani ciemnej i jasnej strony mocy, którzy zdecydują się na ich kupno, mogą wybrać jeden z czterech modeli: R2-D2, Chewbacca, Tie Fighter oraz Darth Vader. Prócz samych słuchawek w zestawie otrzymujemy także nylonowy worek z motywem Star Wars do ich przechowywania, ściereczkę do czyszczenia, plakat i naklejki oraz certyfikat autentyczności.

Jeżeli chodzi o ich specyfikację, to nie powinna ona odbiegać od tej znanej ze standardowego modelu STREET by 50, jednak więcej na ich temat, poza informacją o tym, że są to słuchawki przewodowe wokółuszne o konstrukcji zamkniętej z przetwornikami 40mm i o basowym brzmieniu, będę mógł napisać dopiero w grudniu. Osobiście wybrałem najbardziej pasującą do mojego białego iPoda wersję Stormtrooper, która była dostępna w pierwszej edycji tych słuchawek, i mam nadzieję, że szturmem weźmie moje uszy.

Maksymilian Pijanowski

Źródło: SMS Audio

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>