Recenzja gry Lords&Knights

Dzisiejszy rynek gier on-line oferuje setki różnorakich produkcji, jednak nieczęsto zdarza się odnaleźć tytuł dostępny także dla osób z dysfunkcją wzroku. Gra Lords & Knights Medieval Strategy MMO produkcji firmy Xyrality GmbH oferuje taką możliwość użytkownikom systemu iOS na urządzenia firmy Apple dzięki pełnej kompatybilności z zaimplementowaną w nich funkcją Voice Over. 

Grę można pobrać z App Store na urządzenia iPhone, iPad oraz iPod Touch bezpłatnie i jest dostępna w języku polskim.
Gry typu MMO czyli Massively Multiplayer Online Game są rodzajem gier, rozgrywanych przez graczy równocześnie w internecie, dlatego dostęp do niej jest możliwy wyłącznie online. Różnica między grami MMO a zwykłymi polega na tym, że zapewniają użytkownikowi szeroką gamę interakcji z innymi graczami. Gra Lords & Knights przenosi nas w czasy Średniowiecza gdzie zostajemy zarządcą czy też jak kto woli, królem własnego zamku, który w miarę przebiegu rozgrywki będziemy rozwijać pod względem ekonomicznym i militarnym. Jak w każdej grze strategicznej, także i tutaj musimy dbać o wydobycie surowców na rozbudowę, a także o rozwijanie technologi, dzięki którym uzyskujemy dostęp do kolejnych budynków i jednostek oraz stopnia ich zaawansowania. W przebiegu rozgrywki możemy zawierać sojusze z innymi graczami, prowadzić wojny i zdobywać kolejne zamki rozwijając własne średniowieczne państwo i pnąc się w górę w rankingu władców.
Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, a dzięki dostępności na urządzenia mobilne można kontynuować ją w każdej chwili i miejscu.
Produkcja studia Xyrality, która stawia na przyjazną dla użytkownika formę, czytelne menu i łatwą nawigację oraz udźwiękowienie całości dzięki funkcji Voice Over, pozwala graczom z dysfunkcją wzroku w pełni korzystać z tej aplikacji. Znikoma ilość tego typu propozycji na rynku to kolejny argument zachęcający do sięgnięcia po ten tytuł.
Połamania mieczy!

Oficjalna strona gry:
http://lordsandknights.com/pl/
Link do pobrania z App Store:
https://itunes.apple.com/pl/app/lords-knights-medieval-strategy/id421864154?mt=8&ls=1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>