Apple wprowadza słuchawki Beats Solo2 i urBeats w kolorze różowego złota

Henry Ford, legendarny założyciel firmy, która w 1908 roku wraz z modelem Forda T jako pierwsza rozpoczęła seryjną produkcję samochodów, powiedział, że klienci mogą wybrać kolor swojego samochodu, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny. W podobny sposób  postępuje firma Apple, bo chociaż pierwszy iPod był dostępny wyłącznie w kolorze białym, a iPhone w czarnym, to pomimo, iż z czasem uległo to zmianie, klienci w dalszym ciągu mogą wybrać kolor dołączanych słuchawek, pod warunkiem, że będzie to kolor biały. Jest to pewnego rodzaju tradycja, jednak obecnie białe słuchawki nie są już charakterystyczną cechą wyróżniającą wyłącznie użytkowników mobilnych urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Ale od czego jest należąca do Apple firma Beats?

W 2012 roku zadebiutował iPhone 5, a wraz z nim dotychczasowe wersje kolorystyczne obudowy smartfona z Cupertino zostały zastąpione przez kolory srebrny i gwiezdnej szarości. Rok później dołączył do nich kolor złoty, a najnowszą generację iPhone’a można zamawiać także w odcieniu różowego złota. Jeżeli nie odpowiadają nam znajdujące się w zestawie ze smartfonem białe słuchawki, to możemy je zastąpić sięgając po jeden z produktów marki Beats.

Od początku tego roku bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo2 oraz dokanałowe urBeats były oferowane w kolorach odpowiadających barwie obudowy iPhone’a, czyli gwiezdnej szarości, srebrnej i złotej. Teraz, na fali powodzenia nowego modelu w wersji o kolorze różowego złota, otrzymały go także oba modele słuchawek. Niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, za model Beats Solo2 Wireless w polskim Apple Store online zapłacimy 1249zł, a za model urBeats 449zł.

Natomiast jeżeli żaden z wymienionych kolorów nie przypadł Wam do gustu, to pomimo, iż słuchawki firmy Beats z całą pewnością grają od nich lepiej, zawsze można pozostać przy tych dołączanych do iPhone’a i wybrać ich kolor, pod warunkiem…, że będzie to kolor biały.

Maksymilian Pijanowski

Źródło zdjęć: Apple

 

Jedno przemyślenie nt. „Apple wprowadza słuchawki Beats Solo2 i urBeats w kolorze różowego złota

  1. No i pięknie! O to chodziło. No przynajmniej mi 😉 Najlepsze słuchawki w najlepszym kolorze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>