105 sekund nowych reklam zegarka Apple Watch

Firma Apple na początku tego miesiąca opublikowała w serwisie YouTube sześć 15-sekundowych reklam zegarka Apple Watch. W tym samym czasie urządzenie zadebiutowało na kilku nowych rynkach, w tym w Polsce, gdzie cena za jego poszczególne modele waha się od 1699 do 80000zł. Jeżeli wcześniejsze 90 sekund reklam nie przekonało Was do wydania takiej kwoty, to nie czytajcie dalej, bo kolejne 105 sekund też tego nie zrobi. A może jednak? W końcu w jednej z siedmiu nowych reklam odnajdziemy polski akcent.

W 15-sekundowym spocie „Style” amerykańska aktorka Chloë Stevens Sevigny dopasowuje kolor paska zegarka Apple Watch do swojego stroju. Firma z Cupertino także dokonała dobrego wyboru, ponieważ prócz kariery filmowej (m.in. nominacja do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa za film „Nie czas na łzy”, Złoty Glob w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym za rolę w „Trzy na jednego”), zajmuje się ona również modą, pisała do brytyjskiego „Elle”, a swoją garderobę pokazywała w „Vogue”. I to właśnie Chloe Sevigny jest polskim akcentem w nowych reklamach zegarka Apple Watch, bo pomimo, iż ona sama urodziła się w Stanach Zjednoczonych, to jej rodzina jest pochodzenia polsko-francuskiego.

Czy ta i pozostałe reklamy mogą jednak przekonać niezdecydowanych, oceńcie sami.

Maksymilian Pijanowski

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Apple YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>