Afery wokół Apple – MyApple Magazyn 10/2015 i 11/2015

Dostępny jest już 11-ty numer MyApple Magazynu. Wśród tekstów o nowym Apple TV, odświeżonym iMacu Retina 5K i iPadzie Mini znajdziecie w nim także mój felieton poświęcony firmie Pegatron, podwykonawcy produktów z logo nadgryzionego jabłka. Jak się bowiem okazuje, utożsamianie łamania praw pracowniczych w jej fabrykach wyłącznie z Apple jest bardzo wygodne dla innych producentów elektroniki. Jest to niejako kontynuacja tematu afer wokół firmy z Cupertino, jakim zająłem się w poprzednim numerze.

Oba numery w formie pliku PDF możecie pobrać klikając w linki poniżej lub za pomocą darmowej aplikacji MyApple Magazyn dostępnej w sklepie App Store i Google Play. Niedawno doczekała się ona aktualizacji dla systemu iOS, dzięki czemu program zyskał wsparcie dla technologii 3D Touch w nowych iPhone’ach 6S. Od teraz mocniejsze przyciśnięcie ekranu na ikonie aplikacji pozwala na szybki dostęp do ostatniego numeru, a mocniejsze przyciśnięcie na linkach znajdujących się w czytanym numerze wyświetla podgląd stron, do których prowadzą.

Ponadto aktualizacja dodaje wsparcie dla Safari View Controller i zmienia czcionkę aplikacji na systemową w urządzeniach z iOS 9 lub nowszym oraz wprowadza mechanizm zapamiętywania aktualnej pozycji przy zamknięciu danego numeru lub wyjściu z programu.

Maksymilian Pijanowski

Pobierz MyApple Magazyn 10/2015
Pobierz MyApple Magazyn 11/2015
Pobierz aplikację MyApple Magazyn dla systemu iOS z App Store
Pobierz aplikacje MyApple Magazyn dla systemu Android z Google Play 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>