Czy 15 sekund wystarczy, aby przekonać się do zegarka Apple Watch?

Choć najnowsze plotki sugerują, iż kolejna generacja zegarka Apple Watch zadebiutuje już w drugiej połowie przyszłego roku, to jego pierwszy model wprowadzony 24-ego kwietnia nie jest jeszcze dostępny w oficjalnej sprzedaży we wszystkich krajach. Firma Apple wprowadza swój nowy produkt sukcesywnie na kolejne rynki i od 9-ego października będzie on dostępny również w Belgii, Norwegii, Finlandii oraz, co powinno zainteresować polskich potencjalnych klientów, u resellerów Apple w naszym kraju. Wraz z rozszerzeniem listy o kolejne państwa, firma z Cupertino rozpoczęła nową kampanię marketingową mającą na celu przekonanie klientów do ich produktu. W serwisie YouTube Apple udostępniło sześć nowych 15-sekundowych reklam zegarka Apple Watch i czy tyle czasu wystarczy, aby przekonać Was do zakupu, możecie przekonać się poniżej.

Pierwsza z nich, zatytułowana: „Sprinkle” koncentruje się na wsparciu dla rozwiązania Apple Pay, czyli systemu płatności zbliżeniowych obsługiwanych przez zegarek Apple Watch. Druga reklama – ”Data”, prezentuje, w jaki sposób na urządzeniu obsługiwane są powiadomienia, a kolejna – ”Ride”, skupia się na działaniu nawigacji Apple Maps z zegarkiem przy wykorzystaniu asystenta głosowego Siri. Czwarta zatytułowana ”Cycle” prezentuje możliwość śledzenia postępu aktywności użytkownika na zegarku, a ze spotu ”Train”, dowiemy się, że Apple Watch zmierzy rytm pracy naszego serca i ta podoba mi się najbardziej.

Ostatnie video od firmy Apple – “Sing”, pokazuje, że swoim bliskim nie tylko można coś napisać, ale także zaśpiewać i wysłać to korzystając z zegarka firmy Apple. Oczywiście to tylko propozycja, bo chyba nie wszyscy skorzystają z tego rozwiązania. Może to i lepiej.

 

 

 

 

Przekonani do zakupu?

Maksymilian Pijanowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>