Ho, Ho, Ho! MyApple Magazyn 12/2015

Bez względu na to, czy wierzycie w poczciwego siwobrodego grubaska w czerwonym stroju wykreowanego w latach 30. ubiegłego wieku przez koncern Coca-Cola, czy bardziej przemawia do Was postać, w którą wcielił się Billy Bob Thornton w filmie „Bad Santa”, to i tak wszyscy czekamy na prezenty od Mikołaja. Jako, że nadmiar pracy nie pozwolił  jemu samemu nawet na wymianę iPhone’a od 2011 roku, w ostatnim numerze MyApple Magazynu postanowiliśmy mu trochę pomóc.

Dwunasty numer MyApple Magazynu, to swojego rodzaju poradnik dla każdego Mikołaja mającego za zadanie wybrać odpowiedni prezent dla fana nowych technologii. Znalazły się w nim artykuły, które będą pomocne w wyborze zarówno iPhone’a, iPada, Maca i dedykowanych im akcesoriów, jak i urządzeń konkurencyjnych marek.

Być może skorzysta z nich sam Święty i po przeczytaniu tekstu Grześka Świątka, wybierze w końcu nowego iPhone’a, a może będzię to smartfon innego producenta, jakie w tym numerze opisał Jacek Zięba? Co prawda Mikołaj posiada odpowiednią opaskę na swoim pokaźnym brzuchu, by zatknąć za nią 12,9-calowego iPada Pro, którego zrecenzował Krystian Kozerawski, to po przeczytaniu felietonu Michała Masłowskiego „Czy tablet może zastąpić laptopa”, wybierze jednak jeden z Maców opisanych przez Daniela Światłego? Może też pójść inną drogą: zrzuci brzuch korzystając z zaproponowanych przeze mnie akcesoriów dla iPada/iPhone’a i zamiast prezentów dostaniemy jego zdjęcia wykonane przy użyciu fotogadżetów od Kingi Zielińskiej? To ja wolę już, żeby zjadł ciastka, wypił mleko i nic mi nie zostawiał, ale oceńcie to sami. Zapraszam do lektury.

Maksymilian Pijanowski

Pobierz MyApple Magazyn 12/2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>