„Inny punkt widzenia” – o Maxessibility w iMagazine

„Tak jak komputery Apple są dla wszystkich, tak strona Maxessibility jest dla wszystkich. Produkty firmy z Cupertino to styl życia firmowany logiem nadgryzionego jabłka, takie też są moje teksty. Jedna z pierwszych reklam Apple pokazywała gospodynię domową, która korzysta ze swojego Maca II, nie sprawdza przepisów, sprawdza notowania na giełdzie. To dobrze pokazuje filozofię firmy, aby tworzyć coś dla każdego, a nie tylko dla wąskiej grupy odbiorców zainteresowanych wyłącznie technologią samą w sobie. Różni ludzie, różne zainteresowania, różne cele, wspólny mianownik – Apple. W moich wpisach poruszam się w świecie technologii, jednak z każdego kąta widać w nich użytkownika urządzeń Apple. Mam nadzieję, że moi czytelnicy czasem uśmiechają się podczas lektury, bo tak staram się tworzyć zawartość Maxessibility. Jest wiele serwisów traktujących o nowych technologiach, sam z nich korzystam, ale w większości przedstawiają one treści na sucho, są przeznaczone dla geeków, takich jak ja. Chciałem stworzyć coś innego, nowego, świeżego, dla wszystkich. Mam nadzieję, że mi się to udaje.” – Cytat ten pochodzi z wywiadu dla iMagazine, jaki przeprowadziła ze mną Kinga Ochendowska dokładnie rok temu i mam nadzieję, że jest on ciągle aktualny.

W grudniu 2014 roku, po kilku miesiącach prowadzenia własnego bloga, napisałem do Kingi Ochendowskiej z redakcji iMagazine, z prośbą o rzucenie doświadczonym okiem na moje teksty i ewentualne sugestie. Nie tylko je oceniła, zaproponowała mi wywiad, w którym mógłbym napisać coś więcej o mojej stronie, genezie i sposobie jej powstawania. Pomimo, iż aktualnie poza prowadzeniem tej strony pracuję już dla serwisu MyApple.pl i jestem redaktorem polskiego oraz angielskiego wydania MyApple Magazynu, to właśnie za sprawą propozycji Kingi, po raz pierwszy do szerszego grona czytelników dotarłem na łamach iMagazine. Sprzeczność interesów? Nie, ani wtedy, ani teraz, a zyskują tylko czytelnicy.

Całość wywiadu dostępna jest na stronie serwisu iMagazine pod poniższym linkiem: Kinga Ochendowska – Inny punkt widzenia. Zapraszam do lektury.

Maksymilian Pijanowski

Źródło zdjęcia: Pixabay

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>