#MyApple – Dlaczego nie kupię iPada Pro czyli nie umiem pisać po polsku

W sobotę miałem okazję przetestować nowy tablet firmy z Cupertino i iPad Pro nie przekonał mnie na tyle, aby wydać na niego 1079€. Wczoraj na łamach serwisu MyApple.pl pojawił się mój tekst na ten temat, który zacząłem od słów: „Miałem zamówić iPada Pro w sklepie online, bo przecież jestem na kupnie nowego tabletu. Wcześniej pojechałem go jednak zobaczyć na żywo w Apple Store. I dobrze, że to zrobiłem, bo jestem do przodu o 1079€”. Okazało się, że nie umiem pisać po polsku.

Takiego przynajmniej zdania była część osób, których komentarze pojawiły się pod tekstem, jednak wynikają one wyłącznie z braku zrozumienia jego luźnej konwencji. Sam tekst ma w tym momencie ponad 5,5 tysiąca wyświetleń i gdyby tyleż osób wyraziło taką opinię, to bym się nad tym zastanowił, albo i nie, bo ja „umiĘ” pisać po polsku… prawda?

Przejdź do artykułu na MyApple.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>