Potrójnie dobry wpis, a nawet… poczwórnie najlepszy

W jednym z moich ostatnich wpisów informowałem, że dostępne jest już czwarte i piąte wydanie MyApple Magazynu. Jako, że jest to dwutygodnik, zanim opadły emocje po wrześniowej prezentacji produktów firmy Apple, ukazał się jego szósty, siódmy i ósmy numer. Ociągałem się? W informowaniu, ale nie w pisaniu, ponieważ w każdym z nich znalazły się moje kolejne felietony. Zresztą musieliście je już czytać, bo aplikacja MyApple Magazyn znalazła się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych darmowych aplikacji polskiego App Store w dziale Czasopisma i gazety.

Od początku sierpnia, kiedy aplikacja zadebiutowała w wersji na iPada w sklepie App Store oraz w Google Play w wersji dla systemu Android, jej popularność stale rosła. Po ostatniej aktualizacji dla iOS do wersji dostępnej na iPhone’y, aplikacja MyApple Magazyn wyprzedziła pod względem popularności takie tytuły jak Newsweek Polska, National Geographic Magazine-International, NYTimes czy gazeta Wyborcza.

Dziękujęmy Wam za osiągnięty wynik. Pracując nad jakością tekstów, składem magazynu oraz jakością aplikacji, staramy się co dwa tygodnie dostarczać Wam coraz to lepszy produkt firmowany logiem MyApple.

Zapraszam w imieniu całej redakcji do pobierania MyApple Magazynu w App Store i Google Play oraz do dzielenia się opiniami i propozycjami ewentualnych zmian pisząc na adres mailowy dewelopera znajdujący się w zakładce informacyjnej aplikacji.

Maksymilian Pijanowski

Pobierz aplikację MyApple Magazyn z App Store

Pobierz aplikację MyApple Magazyn z Google Play

Pobierz poszczególne numery na komputer:

MyApple Magazyn 006/2015

MyApple Magazyn 007/2015

MyApple Magazyn 008/2015

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>