Promocja MasterCard – Płać Apple Pay i podróżuj po Londynie za darmo

MasterCard na ekranie iPhone'a

Firma MasterCard przygotowała dla swoich klientów promocję Fare Free Mondays. W jej ramach, osoby posiadające   kartę płatniczą MasterCard korzystając z niej za pośrednictwem usługi Apple Pay przy dokonywaniu płatności za komunikacje miejską w Londynie, począwszy od jutra przez trzy kolejne poniedziałki będą  podróżować za darmo.

Koszty poniesione w tych dniach na zakup biletów w londyńskich  autobusach, oraz środkach transportu należących do London Underground, London Trams, Docklands Light Railway, London Overground, TfL Rail, Emirates Air Line i National Rail zostaną zwrócone na konto użytkowników w ciągu 28 dni. Nie mogą one jednak przekroczyć kwoty 28,10£ na jedną osobę w całym okresie objętym tą promocją:

• 29 luty od godziny 4:30 rano do godziny 1:00 we wtorek;
• 7 marzec od godziny 4:30 rano do godziny 1:00 we wtorek;
• 14 marzec od godziny 4:30 rano do godziny 1:00 we wtorek.

Jest to już druga taka promocja w ostatnim czasie. Poprzednio firma MasterCard oferowała swoim klientom korzystającym z usługi Apple Pay, zwrot kosztów na podobnej zasadzie pod koniec ubiegłego roku. Dotyczyła ona także komunikacji miejskiej w Londynie, jednak obejmowała cztery kolejne poniedziałki pomiędzy 23 listopada i 14 grudnia, a całkowita kwota zwrotu wynosiła 27,90£. W przeciwieństwie do wcześniejszej promocji, tym razem nie ma żadnej wzmianki o konieczności ustawienia MasterCard, jako podstawowej karty płatniczej dla Apple Pay i wystarczy wybrać ją przed dokonaniem płatności naszym iPhonem czy zegarkiem Apple Watch.

Maksymilian Pijanowski

Źródło: 9 to 5 Mac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>