Rozpoczęła się sprzedaż iPada Pro – czy to już czas na nowy tablet?

Ostatnio sprzedałem swojego iPada i aktualnie nie posiadam żadnego tabletu. Co prawda od dawna po niego nie sięgałem, zastępując go iPhonem, to bez wątpienia kupię kolejne takie urządzenie. IPad Mini nigdy mnie nie przekonał, dlatego idealnym wyborem byłby następny model z ekranem o przekątnej 9,7 cali. Niestety, firma Apple na wrześniowej konferencji nie pokazała następcy iPada Air 2, oferując w zamian zupełnie nowy 12,9-calowy tablet iPad Pro.

Czy większy znaczy lepszy dowiemy się w najbliższy piątek, kiedy zgodnie z poniedziałkową informacją firmy Apple, iPad Pro trafi do salonów tej marki oraz do sklepów jej oficjalnych resellerów. Pomimo, iż sprzedaż tabletów systematycznie spada, z całą pewnością także tym razem nie obędzie się bez długich kolejek zainteresowanych nowym produktem w ofercie firmy z Cupertino. Dlatego, jeżeli jesteście zdecydowani na jego zakup, to możecie go dokonać już dzisiaj za pośrednictwem internetowego sklepu Apple.

Warto dodać, iż tym razem także Polska znalazła się na liście państw, w których iPad Pro będzie dostępny w pierwszej kolejności. Ceny tego urządzenia na naszym rynku zaczynają się od 3999zł za model WiFi o pojemności 32GB, a model WiFi 128GB oraz LTE 128GB to wydatek odpowiednio – 4699zł i 5299zł. Opcjonalnie do nowego tabletu Apple możemy dokupić firmowy rysik, przepraszam, Apple Pencil za 479zł oraz okładkę z fizyczną klawiaturą Smart Keyboard (obecnie niedostępna w polskim sklepie Apple Store). Skusicie się?

Jeżeli do podjęcia decyzji potrzebujecie więcej informacji, to odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

Maksymilian Pijanowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>